Primavera Kazanılmış Değer Analizi Earned Value ONLINE Seminer


Primavera ile Earned Value Management Webinar - 24 Nisan 2018

  • AKIM Mühendislik Primavera Webinar
  • Primavera Türkiye - AKIM Mühendislik
  • Primavera Earned Value AKIM Mühendislik
  • Tarih: 24 Nisan SALI
  • Saat: 15:00 - 15:45
Kayıt Ol

Oracle Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi (Earned Value Management) nasıl yapılıyor? Projenizde ana hedef iş programına göre karşılaştırma yapıldığında, tamamlanmış olması gereken yüzde ile gerçekte tamamlanan yüzdeyi nasıl ölçebilirsiniz? Uluslar arası proje standartlarına göre projelerde performans ölçüm tekniklerini öğrenmek için, canlı olarak izleyebileceğiniz ÜCRETSİZ Primavera Kazanılmış Değer Analizi Online Seminerine katılabilirsiniz. Canlı ve uygulamalı olarak dinlemek ve izlemek için 24 Nisan 2018 Salı günü gerçekleştirilecek ÜCRETSİZ ve ONLINE Web seminerimize katılın.

Sınırlı sayıda (en fazla 90) kişinin katılabileceği ücretsiz online seminere kayıt olarak için canlı ve sesli olarak bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye yetkilisi ve Oracle Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir. Kaynak dengeleme ve kapasite planlama Online sunumunu izlemek için, yandaki kayıt ol butonuna basarak iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Kayıt olan kişilere, canlı sunum başlamadan bir saat önce katılmak için bir bağlantı linki e-posta ile iletilecektir.

Oracle Primavera ile projelerde kazanılmış değer analizi nasıl yapılıyor? Projelerin başarısını ve performansını ölçmede kullanılan uluslar arası bir standart olan kazanılmış değer analizi, "Earned Value Analysis" ilk olarak 1960’lı yıllarda Amerika’da ortaya çıkmıştır. Projenin ilk günkü hedefine göre tamamlanmış olması gereken işe karşılık, elde edilen/bitirilen işi kıyaslar ve bunlarla birlikte tamamlanabilen işe gerçekte ne kadar çalışıldığını/harcandığını da analize katarak karşılaştırma yapar.Ayrıca Primavera P6; kazanılmış değer analizini kullanarak, projenin geçmiş performansını dikkate alır ve geriye kalan işlerin gelecekte tamamlanabilmesi için ne kadar daha çalışılması gerektiğini tahmin eder. Bu parametreleri kümülatif S eğrileri çizerek grafikle nasıl raporladığını öğrenmek ve hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın!

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.