Primavera Türkiye

-

AKIM MüHENDİSLİK


Oracle Primavera ve Proje Yönetimi

Oracle Gold Partner AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye
Oracle Primavera ile Projelerde Kaynak Dengeleme (Resource Leveling) ve İş Gücü/Ekipman/Malzeme Kapasiteleri Planlaması Nasıl Yapılıyor? Projenizde aşırı yüklenmiş durumda olan insan gücü ve ekipman kullanımını belirleyerek sizin için nasıl çözebiliyor? öğrenmek için, canlı olarak uygulamalı görebileceğiniz üCRETSİZ Primavera Kaynak Dengeleme Online Seminerine katılabilirsiniz.

Webinar Tarihi: 26 Ocak 2018 - Cuma
Webinar Saati: 15:00 da (UTC +3:00) Istanbul
Webinar Yeri: Online olarak İnternet üzerinden
Fiyat:
üCRETSİZ
Kapasite: 75 kişi (Sadece ilk kayıt olan 75 kişi)
Sınırlı sayıda kontenjan bulunan ve Online olarak uzaktan, internet üzerinden canlı gerçekleşecek seminere katılmak, Oracle Primavera 'nın kaynak dengeleme (Resource Leveling) ve kapasite/limit planlama fonksiyonlarını uygulamalı öğrenmek için hemen şimdi kayıt olun!
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Oracle Primavera
Primavera ile Kaynak Dengeleme
Projelerin içinde aktivitelerde planlanan kaynak kullanımları, zaman içinde belli dönemlerde yoğunlaşarak "over allocation" yani kaynak aşırı yüklenme durumuna yol açar. Ardından, yapılan analiz sonucunda, işlerin tamamlanması için gerek duyulan iş gücü, makine veya ekipman sayısının yeterli olmadığını görebiliriz.

Primavera sizin yerinize, projenizdeki binlerce aktivitenin tarihini daha uygun ileriki dönemlere kaydırarak yığılmaların önüne geçebiliyor. Proje bitiş tarihini geciktirmeden kaynakların en verimli şekilde çalışacak şekilde aktivitelerin yeni tarihlerini bize öneriyor ve proje kaynak kullanımını idealize ediyor.
Firmanıza özel ücretsiz Primavera ile Proje Yönetimi ve Planlama tanıtımı için Bize Ulaşın!
Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Yetkili İş Ortağı (Gold Partner) olan AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık tam 25 yıldır sektörün lideri olarak, profesyonel iş dünyasında Primavera ile projelere kurumsal destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, dizayn ve projelendirmeden başlayarak devreye almaya kadar, anahtar teslim projeleri başarı ile gerçekleştirmiş ve projelerin planlanması & yönetimi & raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu derin uzmanlık ve büyük tecrübeyle, bugüne kadar yüzlerce firmanın projelerini sağlamış olduğu hizmetlerle başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi Akım Mühendislik, bugüne kadar sahip olduğu 250 'nin üzerinde kurumsal seçkin firma referansıyla ve eğitim/danışmanlık vererek yetiştirmiş olduğu binlerce bireysel profesyonel mühendis ile, uluslararası proje yönetim & planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya devam etmektedir.

Diğer eğitim, danışmanlık, Oracle Primavera lisans ve bakım anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 D:31 34852 Maltepe / İstanbul
Tel: 0216-335 2366 E-mail: info@akimmuhendislik.com.tr

www.akimmuhendislik.com.tr