Primavera Türkiye - AKIM MÜHENDİSLİK
 
Oracle Primavera ve Proje Yönetimi
     Oracle Gold Partner AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye
Proje yönetimi ve planlama alanında kullanılan iş programı hazırlama araçlarından "Primavera P6" ve "Microsoft Project" yazılımlarının farklarını öğrenmek için, internet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz ÜCRETSİZ Online Seminerine katılabilirsiniz. Primavera ve MS Project ürünlerinin avantajları ve dezavantajları nelerdir? Dinlemek istiyorsanız kayıt için hemen tıklayın!

Tarih: 15 Kasım 2018 - Perşembe
Saat: 15:00 'da (UTC +3:00 Istanbul)
Webinar Yeri: Online olarak İnternet üzerinden
Fiyat:
ÜCRETSİZ (Online Kayıt)
Kapasite: 120 kişi (ilk kayıt olan 120 kişi)
Sınırlı sayıda kontenjan bulunan ve Online olarak uzaktan, internet üzerinden canlı ve ücretsiz gerçekleştirilecek seminere katılarak, Primavera P6 ve MS Project yazılımlarının artılarını ve eksilerini öğrenin! Karşılaştırmalı proje örnekleriyle ve raporlama özellikleri üzerinde yapılacak değerlendirmeyi izlemek için şimdi kayıt olun!
   
 
 
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
 
Firmanıza özel Ücretsiz Primavera yazılımı tanıtım ve sunumu almak için Bize Ulaşın!
 
 
Primavera Risk Analizi
 
Primavera Risk AnaliziOnline Primavera ile Projelerde Risk Analizi ve Risk Yönetimi Eğitimine kayıt olmak için tıklayın!
Primavera Proje Risk Yönetimi ve Projelerde Risk Analizi
Projenizdeki aktivitelerin sürelerini tahmin ederken daha gerçekçi bir şekilde; en iyi, en kötü ve en olası süre olarak üç farklı tahminde bulunabilseydiniz, projeniz yüzde kaç ihtimalle hangi tarihte biterdi? Primavera Risk Analizi sizin için on binlerce farklı kombinasyonu tek tek deneyerek, projenin bitiş tarihini size gösterebilir. Bunu ve daha birçok analizin sonuçlarını öğrenmek için Oracle Primavera Risk Analizi yazılımını deneyebilirsiniz.

Projelerde PMI standartlarında Risk Yönetimi yapabilmek ve sertifikalı Risk Uzmanı olmak için uygulamalı eğitime şimdi kayıt olun!
Primavera Risk Analizi
 
 
 
Primavera Yazılımları Türkiye Temsilcisi ve Oracle Yetkili İş Ortağı (Oracle Gold Partner) ünvanına sahip olan
AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık 25 yıldır sektörün lideri ve bu alandaki en eski, en köklü firma olarak, profesyonel iş dünyasında Primavera ile projelere destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, sertifikalı eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, projelerin planlanması, proje yönetimi ve raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu uzman ekibi ve büyük tecrübesiyle, yüzlerce firmanın projelerini başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi AKIM Mühendislik, bugüne kadar 400 'ün üzerinde seçkin kurumsal firmayla ve 6500 'den fazla bireysel profesyonel mühendisle gerçekleştirdiği Primavera eğitim, danışmanlık, kurulum ve teknik destek hizmetleriyle çok geniş bir referans listesine sahiptir.

Akım Mühendislik halen, uluslararası proje yönetim ve planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya ve bu alanda en iyi bilinen lider firma olmaya devam etmektedir.


Firmanıza özel olarak kendi ofisinizde Primavera hakkında daha fazla bilgi edinmek için toplantı, eğitim, danışmanlık veya lisans bakım/destek anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
bizi arayın: +90 (216) 335-2366 | e-posta gönderin: info@akimmuhendislik.com.tr veya web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr 
 
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MÜHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 D:31 34852 Maltepe / İstanbul
Tel: 0216-335 2366  E-mail: info@akimmuhendislik.com.tr

www.akimmuhendislik.com.tr