Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK
 
Oracle Primavera ve Proje Yönetimi
     Oracle Gold Partner AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye
Oracle Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi (Earned Value Management) nasıl yapılıyor? Projenizde ana hedef iş programına göre karşılaştırma yapıldığında, tamamlanmış olması gereken yüzde ile gerçekte tamamlanan yüzdeyi nasıl ölçebilirsiniz? Uluslar arası proje standartlarına göre projelerde performans ölçüm tekniklerini ve kullanılan metrikleri öğrenmek için, canlı olarak izleyebileceğiniz üCRETSİZ Primavera Kazanılmış Değer Analizi Online Seminerine katılabilirsiniz.

Tarih: 24 Nisan 2018 - Salı
Saat: 15:00 'da (UTC +3:00 Istanbul)
Webinar Yeri: Online olarak İnternet üzerinden
Fiyat:
üCRETSİZ (Online Kayıt)
Kapasite: 90 kişi (Sadece ilk kayıt olan 90 kişi)
Sınırlı sayıda kontenjan bulunan ve Online olarak uzaktan, internet üzerinden canlı gerçekleşecek seminere katılmak, Oracle Primavera 'nın Kazanılmış Değer (Earned Value) fonksiyonlarını uygulamalı örnek üzerinde görmek için hemen şimdi kayıt olun!
   
 
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
 
Oracle Primavera
 
Primavera ile Kazanılmış Değer
Projelerin başarısını ve performansını ölçmede kullanılan uluslar arası bir standart olan kazanılmış değer analizi, "Earned Value Analysis" ilk olarak 1960'lı yıllarda Amerika'da ortaya çıkmıştır. Projenin ilk günkü hedefine göre tamamlanmış olması gereken işe karşılık, elde edilen/bitirilen işi kıyaslar ve bunlarla birlikte tamamlanabilen işe gerçekte ne kadar çalışıldığını/harcandığını da analize katarak karşılaştırma yapar.

Primavera Earned Value Grafiği
Primavera P6; kazanılmış değer analizini kullanarak, projenin geçmiş performansını dikkate alır ve geriye kalan işlerin gelecekte tamamlanabilmesi için ne kadar daha çalışılması gerektiğini tahmin eder. Ayrıca bu parametreleri kümülatif S eğrileri çizerek grafikle raporlar.
 
Firmanıza özel ücretsiz Primavera ile Proje Yönetimi tanıtımı ve sunumu için Bize Ulaşın!
 
Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Yetkili İş Ortağı (Gold Partner) olan AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık tam 25 yıldır sektörün lideri olarak, profesyonel iş dünyasında Primavera ile projelere kurumsal destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, dizayn ve projelendirmeden başlayarak devreye almaya kadar, anahtar teslim projeleri başarı ile gerçekleştirmiş ve projelerin planlanması & yönetimi & raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu derin uzmanlık ve büyük tecrübeyle, bugüne kadar yüzlerce firmanın projelerini sağlamış olduğu hizmetlerle başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi Akım Mühendislik, bugüne kadar sahip olduğu 250 'nin üzerinde kurumsal seçkin firma referansıyla ve eğitim/danışmanlık vererek yetiştirmiş olduğu 6000'den fazla bireysel profesyonel mühendis ile, uluslararası proje yönetim & planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya devam etmektedir.

Firmanıza özel yerinde eğitim, proje/primavera danışmanlık ve Oracle Primavera lisans ve bakım/destek anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın: +90 (216) 335-2366 ya da web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr
 
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 D:31 34852 Maltepe / İstanbul
Tel: 0216-335 2366  E-mail: info@akimmuhendislik.com.tr

www.akimmuhendislik.com.tr