Oracle Primavera EARNED VALUE SEMİNER


Primavera P6 ve Kazanılmış Değer Analizi Webiner

  • AKIM Mühendislik Primavera Enterprise Webinar
  • Primavera Türkiye - P6 EPPM
  • Oracle Primavera Enterprise - AKIM Mühendislik
  • Tarih: Bulut Kaydı
  • Saat: online
Kayıt Ol

Primavera P6 Enterprise

Primavera Enterprise versiyon içinde, proje portföyünü yürütmek için birçok ilave özellik ve ek raporlama özellikleri bulunuyor. Klasik Primavera P6 yazılım kabiliyetlerinin yanı sıra, aynı zamanda internet tarayıcısı içinden web ara yüzü üzerinden de çalıştırılabiliyor ve özelleştirilebilen proje portföy ekranlarına ulaşılabiliyor. Canlı ve uygulamalı olarak dinlemek ve izlemek için ÜCRETSİZ ve ONLINE Web seminerimize katılın.

Sınırlı sayıda (en fazla 75) kişinin katılabileceği ücretsiz online seminere kayıt olarak için canlı ve sesli olarak bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye yetkilisi ve Oracle Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir. Kaynak dengeleme ve kapasite planlama Online sunumunu izlemek için, yandaki kayıt ol butonuna basarak iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Kayıt olan kişilere, canlı sunum başlamadan bir saat önce katılmak için bir bağlantı linki e-posta ile iletilecektir.

P6 Enterprise Raporlama

Bilinen klasik Primavera P6 professional proje yönetim özelliklerine ek olarak, daha gelişmiş bir portföy yönetim aracı yetenekleriyle karşımıza çıkan Enterprise versiyon, içindeki görsel özellikleri zengin raporlama panel ekranları ve kişiye özel oluşturulabilen durum izleme sayfalarıyla projelerin kontrolünü ve takibini tek merkezden kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.Çok sayıda projeyle aynı anda çalışan kurumsal firmaların proje sistemine erişimini bulut sistem üzerinde sağlarken, kullanıcı bilgisayarına ayrıca bir kurulum yapılmasına gerek bırakmıyor. Projeler üzerinde çalışmak için sadece bir web tarayıcısı uygulama (internet explorer, vs..) yeterli oluyor. Primavera Enterprise içinde projelerin nasıl yürütüldüğünü ve raporladığını öğrenmek ve hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın!

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.