Oracle Primavera Danışmanlık - Oracle Primavera Yazılmları ile Çözümler

Primavera ile İş Programı Hazırlama

Kontratınıza ve proje kapsamınıza uygun olarak, idarenin / müşavirin istemiş olduğu özelliklerde, kaynak ve maliyet yüklenmiş olarak detaylı Primavera Proje İş Programı "Project Baseline Schedule" oluşturulmasına ihtiyacınız varsa, Primavera P6 konusunda deneyimli ekibimizden yardım almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca Oracle Primavera P6 üzerinde proje planlarının USACE(United States Army Corps Of Engineers) standartlarına göre hazırlanması ve QCS/RMS import uyumlu olarak SDEF dosyasına dönüştürülmesi, istenilen formatlarda aylık raporlama ve güncelleme yapılması, hakedişler (Payment Requests) hazırlanması için bizden detaylı Proje Scheduling & Planning danışmanlığı alabilirsiniz.

Primavera Eğitimleri

Primavera konusunda Türkiye'de tam yetkili temsilci ve Oracle Gold Partner olarak sağladığımız "Primavera ile Proje yönetimi ve Planlama" konusunda, bulabileceğiniz en tecrübeli danışmanlarımızın düzenli olarak her ay tekrar verdiği sertifikalı eğitimlere katılabilirsiniz. Eğer isterseniz, eğitimler firmanızın ihtiyacına göre tasarlanarak, size özel olarak ve kendi ofisinizde grup olarak sunulabilir veya aylık düzenli olarak tekrarlanan genel katılımlara açık sınıflara kayıt yaptırabilirsiniz. Birçok farklı seviyede ve çeşitli uzmanlık konuları için verdiğimiz eğitim hizmetlerimiz ve detayları hakkında görüşmek için bizi arayabilirsiniz.

Proje Yönetim Danışmanlığı

Firmanızın, uluslararası kabul görmüş PMI Proje Yönetim Standartlarına göre iş süreçlerini yeni baştan tasarlamak ve kurumsal proje planlama / yönetim kültürünü oluşturmak için Akım Mühendislik uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Proje Sağlık Kontrolü

Mevcut projelerinizin ve sistemin genel kontrolü, hata tespiti ve çözüm üretme, raporlama sisteminin incelenmesi ve iyileştirilmesi, anahtar performans göstergelerinin belirlenmesi ve izlenmesi, proje performans değerlendirme yapılması, İş programı kalite kontrolü konusunda bizden destek alın.