Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK

Oracle Primavera ve Proje Yönetimi
Oracle Gold Partner AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye
Oracle Primavera P6 Enterprise yazılımı ile Proje Planlama nasıl yapılıyor? Birçok kişinin kullandığı Primavera P6 Professional yazılımından farkı nedir? Herkesin merak ettiği Enterprise ve Professional lisans farklarını, avantajlarını ve dezavantajlarını sizler için online webinerde ayrıntılı olarak sizler için anlatacağız. Canlı olarak izleyebileceğiniz üCRETSİZ Oracle Primavera P6 Enterprise Online Seminerine katılmak için kayıt olun.
Tarih: 19 Mart 2019 - Salı
Saat: 11:00 AM - [UTC +3:00 Istanbul Saati]
Webinar Yeri: Online olarak İnternet üzerinden
Fiyat:
üCRETSİZ (Online Kayıt)
Kapasite: 75 kişi (ilk kaydolan 75 kişi)
Sınırlı sayıda kontenjan bulunan ve Online olarak uzaktan, internet üzerinden canlı gerçekleşecek seminere katılmak, Oracle Primavera Enterprise versiyonun özelliklerini uygulamalı projeler üzerinde görmek için hemen şimdi kayıt olun!
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Primavera Enterprise Versiyonu WEB arayüzü ve Dashboard'lar
Primavera P6 Enterprise versiyon içinde, proje portföyünü yürütmek için birçok ilave özellik ve ek raporlama özellikleri bulunuyor. Klasik Primavera P6 yazılım kabiliyetlerinin yanı sıra, aynı zamanda internet tarayıcısı içinden web ara yüzü üzerinden de çalıştırılabiliyor ve özelleştirilebilen proje portföy ekranlarına ulaşılabiliyor. Görmek için Seminere Kayıt Olun!Primavera P6 Enterprise
Primavera P6 ENTERPRISE
Bilinen Primavera P6 proje yönetim özelliklerine ek olarak, daha gelişmiş bir portföy yönetim aracı yetenekleriyle karşımıza çıkan Enterprise versiyon, içindeki görsel özellikleri zengin raporlama panel ekranları ve kişiye özel oluşturulabilen durum izleme sayfalarıyla projelerin kontrolünü ve takibini tek merkezden kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.

çok sayıda projeyle aynı anda çalışan kurumsal firmaların proje sistemine erişimini bulut sistem üzerinde sağlarken, kullanıcı bilgisayarına ayrıca bir kurulum yapılmasına gerek bırakmıyor. Projeler üzerinde çalışmak için sadece bir web tarayıcısı uygulama (internet explorer, vs..) yeterli oluyor.
AKIM Muhendislik - Primavera
Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Gold Partner olan AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık tam 25 yıldır sektörün lideri olarak, profesyonel iş dünyasında Primavera ile projelere kurumsal destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, dizayn ve projelendirmeden başlayarak devreye almaya kadar, anahtar teslim projeleri başarı ile gerçekleştirmiş ve projelerin planlanması, yönetimi ve raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu derin uzmanlık ve büyük tecrübeyle, bugüne kadar yüzlerce firmanın projelerini sağlamış olduğu hizmetlerle başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi Akım Mühendislik, bugüne kadar sahip olduğu 400 'ün üzerinde kurumsal seçkin firma referansıyla ve eğitim/danışmanlık vererek yetiştirmiş olduğu 6500'den fazla bireysel profesyonel mühendis ile, uluslararası proje yönetim ve planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya devam etmektedir.

Firmanıza özel yerinde eğitim, proje/primavera danışmanlık ve Oracle Primavera lisans ve bakım/destek anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın: +90 (216) 335-2366 ya da web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr
Firmanıza özel ücretsiz Primavera ile Proje Yönetimi tanıtımı ve sunumu için Bize Ulaşın!
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 D:31 34852 Maltepe / İstanbul
Tel: 0216-335 2366 E-mail: info@akimmuhendislik.com.tr

www.akimmuhendislik.com.tr