AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye Oracle Gold Partner
AKIM MüHENDİSLİK - Primavera Türkiye www.oracleprimavera-tr.com
Primavera Proje Yönetim çözümleri Sertifikalı Primavera Eğitimleri
Oracle Primavera P6 Proje Yönetimi

Oracle Primavera P6 Yazılımı
Proje iş programlarınızı Primavera P6 içinde oluşturarak, gecikmeleri çok daha önceden tespit edebilir, projenizin hedefinden kaç gün ve neden saptığını erkenden görerek tedbirler alabilirsiniz!

Primavera P6 hedef planı sayesinde, teslim tarihlerindeki kaymalar ve sözleşme kaynaklı cezaları, iş gücü ve ekipman kullanımındaki kapasite ihtiyacını, aylık bütçe ve nakit akışını kolaylıkla izleyebilirsiniz!
Şubat ayına özel İNDİRİMLİ lisans fiyat avantajlarından yararlanmak için Hemen Arayın!
Firmanıza özel Primavera sunumu ve Demo tanıtım talebi için Şimdi Bize Ulaşın!
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Oracle Primavera Risk Analizi Yazılımı
Bir projenin hedeflenen bitiş tarihinin yüzde kaç ihtimalle gerçekleşebileceği, proje bitiş tarihine en çok etki etme olasılığı bulunan aktiviteler, toplam bütçeyi en çok etkileyebilecek faaliyetler özel olarak belirlenmekte ve ayrıntılı grafiksel raporları oluşturulmaktadır.
Aktivitelerin en iyi, en olası ve en kötü ihtimallerde alabileceği süre değerine göre projenin binlerce farklı bitiş tarihi Monte Carlo Simülasyonu ile hesaplanır ve süre/maliyet değişimleri aynı grafik ara yüz içinde izlenir. Risk olayları, tahmin edilen olasılık ve etkileriyle birlikte kayıt altına alınır, azaltıcı/indirgeyici eylemlerle risk skor puanları üzerinde iyileştirmeler yapılır.

Firmanıza özel Primavera Risk Analizi sunumu ve Demo tanıtım talebi için Bize Ulaşın!
Oracle Primavera P6 yazılımı ile oluşturduğunuz *.XER uzantılı proje export dosyalarını artık Primavera P6 yazılımı yüklü olmayan bir bilgisayardan açmak, PrimaveraReader yazılımı sayesinde artık mümkün hale geldi. Proje export dosyasının içindeki verileri sadece görüntülemek ve istediğiniz gibi çıktı almak için Primavera Reader tek başına yeterlidir. Ara yüzü çok basit ve kullanışlı olan Primavera Reader yazılımı, özel bir eğitim almadan kullanımı çok kolay ve aynı zamanda ucuz bir çözümdür. 15 gün ücretsiz denemek için tıklayın!
Activities
PrimaveraReader
Primavera P6 ile oluşturulmuş bir projenin aktivite tablosunu, tarihlerini, Gantt Chart görünümünü, WBS ağacını, kaynak listesini, kaynak atamalarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede her kullanıcı için ayrı bir Primavera P6 yazılım lisansı satın almaya gerek kalmıyor. Projelerde sadece veri görmesi yeterli olacak kişiler için Primavera Reader yazılımı, ideal ve çok ucuz bir çözümdür.
Firmanıza özel PrimaveraReader yazılımı sunumu ve Demo tanıtım yapılması için Bize Ulaşın!
Primavera Eğitimleri Nasıl Gerçekleşiyor? Yetkili Eğitmen Kimdir?
Primavera Türkiye Yetkilisi AKIM Mühendislik tarafından gerçekleştirilen Primavera eğitimlerinde, size özel olarak, içinde örnek projeler de bulunan bilgisayarlı eğitim sınıfları hazırlanıyor. Ayrıca eğitime katılan her öğrenciye, eğitimden sonra öğrendiklerini pratik yapabilmesi için "Primavera P6 Professional" yazılımının 90 günlük süreli lisanslı full versiyonu kuruluyor.
Primavera eğitim sınıflarımıza en fazla 12 kişi kabul ediliyor. Herkesin masasında Primavera P6 yüklenmiş bilgisayarlar bulunuyor. Bu bilgisayarların içindeki Primavera veri tabanına, kurs boyunca kullanılacak örnek Primavera eğitim projeleri önceden yerleştirilmiş oluyor. Ayrıca her katılımcı için kağıt, kalem, not defteri ve elektronik ders notları hazır ediliyor. Ağırlıklı olarak mühendislik meslek gruplarından ve farklı firmalardan katılan kullanıcılar, gün boyunca tecrübeli Primavera eğitmenlerinin gözetiminde, proje üzerinde etkileşimli bir şekilde çalışma fırsatı buluyorlar.
Eğitmenimiz Sayın İlhan Bozdeniz, PMP bugüne kadar Türkiye'de ve yurtdışında Primavera Yetkili Eğitmeni olarak toplamda 400'ün üzerinde kurumsal firmaya ve 5000 kişiden fazla profesyonele bizzat uygulamalı olarak eğitim vermiştir. Toplamda 18 yılın üzerindeki profesyonel çalışma deneyimi ile, proje yönetimi ve planlamaya ek olarak özellikle Primavera ürünleri konusunda çok derin bilgi, tecrübe ve önemli referanslara sahiptir. Ayrıca, Primavera ve proje yönetimi alanında sektörde tanınmış bir kişi olarak, uluslararası proje yönetim uzmanlığı sertifikası (Project Management Professional - PMP) sahibi ve inşaat mühendisidir.
Firmanıza özel olarak, kendi ofisinizde grup olarak Primavera ve Proje Yönetim eğitimleri almak veya sağladığımız diğer yerinde danışmanlık/eğitim çözümlerimizi öğrenmek ve hizmet detaylarını görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.
Diğer eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.oracleprimavera-tr.com
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 Kat:8 D:31
34852 Maltepe / İstanbul Tel: 0216-335 2366 Fax: 0216-371 1174

www.oracleprimavera-tr.com