AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye Oracle Gold Partner
AKIM MÜHENDİSLİK - Primavera Türkiye www.akimmuhendislik.com.tr
Primavera Proje Yönetim Çözümleri
Sertifikalı Primavera Eğitimleri İST - ANK - İZM
Oracle Primavera Risk Analiz yazılımı ile Proje Risk Yönetimi ve Proje Risk Analizi nasıl yapılıyor görmek için 8 Eylül 2017 tarihinde saat 16:30 da gerçekleşecek ÜCRETSİZ ve ONLINE Web seminerimize katılın.

Primavera yazılım ailesinin bir üyesi olan "PRA - Primavera Risk Analysis" yazılımı, çok gelişmiş risk analizi ve risk raporlama fonksiyonları sağlamaktadır. Projedeki süre belirsizliklerini daha iyi görebilmek ve modelleyebilmek için, aktiviteler için sadece tek bir süre tahmini yapmak yerine, en iyi ve en kötü ihtimalle kaç günde biteceğini de planlanan süre olarak yazmanıza imkan verir. Bu yöntem sayesinde, alışılmış normal geleneksel yöntemin dışında, projenin en kısa ve en uzun kaç günde bitebileceğini de belirleyerek olasılık hesabı yapar. Yani bir projenin yüzde kaç ihtimalle hangi tarihte bitebileceğini raporlayabiliriz. Proje Risk Yönetimi kavramları ve Primavera Risk Analiz yazılımı hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın!

Primavera Risk Analizi
Primavera Risk Analiz yazılımıyla oluşturulmuş basit bir Probabilistic Cash Flow Grafiği
Oracle Primavera P6 Proje Yönetimi

Oracle Primavera P6 Yazılımı
Proje iş programlarınızı Primavera P6 içinde oluşturarak, gecikmeleri çok daha önceden tespit edebilir, projenizin hedefinden kaç gün ve neden saptığını erkenden görerek erken önlemler alabilirsiniz!
Online Primavera Eğitimleri
Hafta içi gündüzleri çalışan ve büyük şehirler dışında yaşayan kişiler için tasarlanmış online eğitimler sayesinde, artık akşamları kendi evinizden, bilgisayar başında ve eğitmen eşliğinde canlı olarak uzaktan Primavera öğrenmek mümkün!
Firmanıza özel ücretsiz Primavera P6 ile Planlama sunumu ve Demo tanıtım için Bize Ulaşın!
Activities
PrimaveraReader Nedir?
Primavera P6 üzerinden export edilen proje dosyalarını, kolayca açabilen ucuz bir yazılımdır. Açtığınız projenin içindeki aktiviteleri, Gantt Chart ekranını, WBS kırılımını, kaynak miktarlarını/tutarlarını anında ve hızlıca görebilirsiniz. Primavera Reader sayesinde, projenin üzerinde aktif olarak çalışmayan ama verileri görmesi gereken kişiler için çok ideal ve uygun bir çözümdür. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Gerçekleşme Bilgilerini Hızlıca Primavera P6 içine aktarın!
Bilgisayarında Primavera P6 yazılımı kurulu olmayan kullanıcılarınız, PrimaveraReader ile açtıkları proje dosyalarını istedikleri gibi görüntülesin, kendisiyle ilgili olan işleri filtrelesin ve aktivitelerin gerçekte başladığı tarihleri ve gerçekte bittiği tarihleri, içindeki kaynakların ne kadar çalıştıklarını güncelleyerek size aktarıma hazır şekilde geri göndersinler!
Size düşen tek şey de, sadece gelen ilerleme bilgilerini hızlıca Primavera'ya aktarmak olsun..
Artık içinde on binlerce aktivite ve kaynak bulunan projelere ilerleme bilgisi girmek ve update etmek sadece 3 dakika sürsün.. Ayrıntılı bilgi veya size özel canlı demo talebi için hemen tıklayın..
Primavera ReaderPrimavera Reader (Viewer) Yazılımı ile Primavera projelerinizi çift tıklamayla hemen açın, anında (import etmeden) görüntüleyin!
Primavera Reader
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Primavera Eğitimleri Nasıl Gerçekleşiyor? Yetkili Eğitmen Kimdir?
Primavera Türkiye Yetkilisi AKIM Mühendislik tarafından gerçekleştirilen Primavera eğitimlerinde, size özel olarak, içinde örnek projeler de bulunan bilgisayarlı eğitim sınıfları hazırlanıyor. Ayrıca eğitime katılan her öğrenciye, eğitimden sonra öğrendiklerini pratik yapabilmesi için "Primavera P6 Professional" yazılımının 90 günlük süreli lisanslı full versiyonu kuruluyor.
Primavera eğitim sınıflarımıza en fazla 12 kişi kabul ediliyor. Herkesin masasında Primavera P6 yüklenmiş bilgisayarlar bulunuyor. Bu bilgisayarların içindeki Primavera veri tabanına, kurs boyunca kullanılacak örnek Primavera eğitim projeleri önceden yerleştirilmiş oluyor. Ayrıca her katılımcı için kâğıt, kalem, not defteri ve elektronik ders notları hazır ediliyor. Ağırlıklı olarak mühendislik meslek gruplarından ve farklı firmalardan katılan kullanıcılar, gün boyunca tecrübeli Primavera eğitmenlerinin gözetiminde, proje üzerinde etkileşimli bir şekilde çalışma fırsatı buluyorlar.
Eğitmenimiz Sayın İlhan Bozdeniz, PMP bugüne kadar Türkiye'de ve yurtdışında Primavera Yetkili Eğitmeni olarak toplamda 400'ün üzerinde kurumsal firmaya ve yaklaşık 6000 profesyonel kişiye bizzat uygulamalı olarak eğitim vermiştir. Toplamda 19 yılın üzerindeki profesyonel çalışma deneyimi ile, proje yönetimi ve planlamaya ek olarak özellikle Primavera ürünleri konusunda çok derin bilgi, tecrübe ve önemli referanslara sahiptir. Ayrıca, Primavera ve proje yönetimi alanında sektörde tanınmış bir kişi olarak, uluslararası proje yönetim uzmanlığı sertifikası (Project Management Professional - PMP) sahibi ve inşaat mühendisidir.
Firmanıza özel olarak, kendi ofisinizde grup olarak Primavera ve Proje Yönetim eğitimleri almak veya sağladığımız diğer yerinde danışmanlık/eğitim çözümlerimizi öğrenmek ve hizmet detaylarını görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.
Diğer eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.oracleprimavera-tr.com
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MÜHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 Kat:8 D:31
34852 Maltepe / İstanbul Tel: 0216-335 2366 Fax: 0216-371 1174

www.oracleprimavera-tr.com