Oracle Gold Partner AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye
AKIM MüHENDİSLİK - Primavera Türkiye

Primavera ve Proje Yönetim çözümleri
Sertifikalı Primavera Eğitimleri
Primavera Reader FREE Online WEBINAR will be held and Demonstrated on December 7th, Thursday at 16:30 (UTC +3 by Turkish Time) for English speakers.

Please click to register for Primavera Reader Online Free Webinar in English, and fill & submit the registration form. You will learn how to open Primavera P6 Project Schedule by double clicking on *.XER export file by using Primavera Reader. It is very useful solution to report and printout your Primavera P6 project data. You will be surprised and amazed when finding out how easy to view and navigate in Primavera P6 projects. It has never been easier before.

Now, join the Online Webinar and discover the exciting features and functionality of Primavera Reader click here!
Primavera Risk Analizi
Primavera Risk Analizi - Monte Carlo Simulation
Oracle Primavera Risk Analizi
Primavera Risk Analiz Yazılımı
Projenizdeki bütün aktivitelerin sürelerini tahmin ederken, daha gerçekçi ve samimi bir şekilde en iyi, en olası ve en kötü olarak üç farklı tahminde bulunacak olsaydınız projeniz yüzde kaç ihtimalle hangi tarihte biterdi? Bunu görmek istiyorsanız Oracle Primavera Risk Analizi yazılımı ile binlerce farklı kombinasyonu deneyerek hangi tarihte biteceğini görebilirsiniz.

Hafta içi gündüzleri çalışan ve büyük şehirler dışında yaşayan kişiler için tasarlanmış online eğitimler sayesinde, artık akşamları kendi evinizden, bilgisayar başında ve eğitmen eşliğinde canlı olarak uzaktan Primavera sertifikası alabilirsiniz!
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Primavera P6 Gantt Chart ve Actiivity Usage Profile (Total Cost)
Primavera Cost Histogram
Oracle Primavera P6 Project Summary Gantt Chart vs Monthly Cost Distribution
Firmanıza özel ücretsiz Primavera P6 ile Planlama sunumu ve Demo tanıtım için Bize Ulaşın!
Activities
Primavera Reader - Aktivite Filtreleme ve ilişkiler
Primavera Reader Nedir?
Primavera P6 üzerinden export edilen proje dosyalarını, kolayca açabilen pratik bir yazılımdır. Açtığınız projenin içindeki aktiviteleri, Gantt Chart ekranını, WBS kırılımını, kaynak miktarlarını/tutarlarını anında ve hızlıca görebilirsiniz. Primavera Reader sayesinde, projenin üzerinde aktif olarak çalışmayan ama verileri görmesi gereken kişiler için çok ideal ve uygun bir çözümdür. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Yetkili İş Ortağı (Gold Partner) olan AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık 25 yıldır profesyonel çalışma hayatında Projelere kurumsal destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.
AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, dizayn ve projelendirmeden başlayarak devreye almaya kadar, anahtar teslim projeleri başarı ile gerçekleştirmiş ve projelerin planlanması & yönetimi & raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu derin uzmanlık ve büyük tecrübeyle, bugüne kadar yüzlerce firmanın projelerini sağlamış olduğu hizmetlerle başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi Akım Mühendislik, bugüne kadar sahip olduğu 250'nin üzerinde kurumsal seçkin firma referansıyla ve eğitim/danışmanlık vererek yetiştirmiş olduğu binlerce bireysel profesyonel mühendis ile, uluslararası proje yönetim & planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya devam etmektedir.
Diğer eğitim, danışmanlık, Primavera lisans ve bakım anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MüHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 Kat:8 D:31
34852 Maltepe / İstanbul Tel: 0216-335 2366 Fax: 0216-371 1174

www.oracleprimavera-tr.com