AKIM MUHENDISLIK Oracle Primavera Türkiye Oracle Gold Partner
AKIM MÜHENDİSLİK - Primavera Türkiye www.akimmuhendislik.com.tr
Primavera ve Proje Yönetim Çözümleri
Sertifikalı Primavera Eğitimleri
Primavera P6 ile oluşturulan proje export dosyalarını, artık Primavera P6 yazılımı yüklü olmayan bir bilgisayardan açmak Primavera Reader yazılımı sayesinde mümkün! Proje export dosyasının içindeki verileri sadece görüntülemek ve istediğiniz gibi çıktı almak için Primavera Reader tek başına yeterli. Arayüzü çok sadece kullanımı basit olan Primavera Reader yazılımı, bir eğitim almadan kolaylıkla kullanılabiliyor. Aynı zamanda çok ucuz bir Primavera raporlama çözümü haline geliyor. Primavera Reader yazılımı hakkında bilgi almak, nasıl kullanıldığını görmek, Primavera P6 kullanıcılarına ne faydalar sağladığını canlı izlemek için ücretsiz Online Webinere katılın.. Sınırlı sayıda kapasite dolmadan, ücretsiz kayıt olmak için hemen tıklayın!
Primavera Reader ÜCRETSİZ Online Seminer 10 Kasım 2017 - Cuma günü saat 15:30 da gerçekleşecektir. ONLINE Webiner ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Activities
Primavera Reader - Aktivite Filtreleme ve ilişkiler
Primavera Reader Nedir?
Primavera P6 üzerinden export edilen proje dosyalarını, kolayca açabilen pratik bir yazılımdır. Açtığınız projenin içindeki aktiviteleri, Gantt Chart ekranını, WBS kırılımını, kaynak miktarlarını/tutarlarını anında ve hızlıca görebilirsiniz. Primavera Reader sayesinde, projenin üzerinde aktif olarak çalışmayan ama verileri görmesi gereken kişiler için çok ideal ve uygun bir çözümdür. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Primavera P6 Gantt Chart ve Actiivity Usage Profile (Total Cost)
Oracle Primavera Proje ilerleme AKIM MühendislikOracle Primavera P6 Proje Planı İlerletme Simülasyonu (Planlanan ve Gerçekleşen)
Oracle Primavera P6 Proje Yönetimi
Proje Baseline (Hedef) barları ve Mevcut durum tarih kayması
Oracle Primavera P6 Yazılımı
Proje iş programlarınızı Primavera P6 ile oluşturarak, gecikmeleri çok daha önceden tespit edebilir, projenizin hedefinden kaç gün ve neden saptığını görerek erken önlemler alabilirsiniz!
Online Primavera Eğitimleri
Hafta içi gündüzleri çalışan ve büyük şehirler dışında yaşayan kişiler için tasarlanmış online eğitimler sayesinde, artık akşamları kendi evinizden, bilgisayar başında ve eğitmen eşliğinde canlı olarak uzaktan Primavera sertifikası alabilirsiniz!
Firmanıza özel ücretsiz Primavera P6 ile Planlama sunumu ve Demo tanıtım için Bize Ulaşın!
Gerçekleşme Tarihlerini Primavera içine Kolayca Aktarın!
Bilgisayarında Primavera P6 yazılımı olmayan kullanıcılarınız, "Primavera Reader" ile açtıkları proje dosyalarını istedikleri gibi görüntülesin, kendisiyle ilgili olan işleri filtrelesin ve aktivitelerin gerçekte başladığı/bittiği tarihleri, içindeki kaynakların ne kadar çalıştıklarını ve actual miktarlarını güncelleyerek size geri göndersinler!

Size kalan tek şey, sadece gelen ilerleme bilgilerini hızlıca Primavera'ya import yöntemiyle bir kaç saniyede aktarmak..
Artık içinde on binlerce aktivite ve kaynak bulunan projelere ilerleme bilgisi girmek ve update etmek sadece 1-2 dakika sürüyor.. Ayrıntılı bilgi veya size özel canlı demo talebi için hemen tıklayın..
Primavera Reader
Primavera Reader (Viewer) Yazılımı ile Primavera projelerinizi çift tıklamayla hemen açın, anında (import etmeden) görüntüleyin!
Primavera Reader
%10 Erken Kayıt İndiriminden Faydalanmak için Vakit Kaybetmeden Şimdi Arayın!
3 veya daha fazla kişi olarak yapılacak kayıtlarda özel grup İndirimi Fırsatları için Bize Ulaşın!
Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Yetkili İş Ortağı (Gold Partner) olan AKIM Mühendislik Tic. ve San. Ltd. Şti., ilk olarak 1994 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık 25 yıldır profesyonel çalışma hayatında Projelere kurumsal destek vermekte ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Oracle Primavera ürünleri için lisans satışı, eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.
AKIM Mühendislik, bugüne kadar farklı mühendislik disiplinlerinde, dizayn ve projelendirmeden başlayarak devreye almaya kadar, anahtar teslim projeleri başarı ile gerçekleştirmiş ve projelerin planlanması & yönetimi & raporlanması konularında profesyonel danışmanlık hizmetleri vermiştir. Oracle Primavera yazılım ailesi konusunda sahip olduğu derin uzmanlık ve büyük tecrübeyle, bugüne kadar yüzlerce firmanın projelerini sağlamış olduğu hizmetlerle başarıya ulaştırmıştır. Primavera Türkiye Yetkilisi Akım Mühendislik, bugüne kadar sahip olduğu 250'nin üzerinde kurumsal seçkin firma referansıyla ve eğitim/danışmanlık vererek yetiştirmiş olduğu binlerce bireysel profesyonel mühendis ile, uluslararası proje yönetim & planlama kültürüne, Oracle Primavera yazılımları aracılığıyla katkı sağlamaya devam etmektedir.
Diğer eğitim, danışmanlık, Primavera lisans ve bakım anlaşması hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.akimmuhendislik.com.tr
Primavera Eğitimleri Nasıl Veriliyor? Yetkili Eğitmen Kim?
Primavera Türkiye Yetkilisi AKIM Mühendislik, düzenli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Adana ve Online olarak uzaktan evden akşamları bilgisayarınızla katılabileceğiniz "Primavera ile Proje Yönetimi ve Planlama" eğitimlerini tekrarlıyor. Ayrıca firmalar talep ettiğinde, kendi ofislerinde (yurt içinde veya yurt dışında) bu eğitimleri grup olarak yerinde alabiliyorlar. Eğitmenle istediği gibi birebir çalışmak ve sadece sormak istediklerini öğrenmek isteyen kullanıcılar ise kendi seçtikleri saatlerde özel ders yapmayı tercih edebiliyorlar.
Primavera eğitim sınıflarımıza en fazla 12 kişi kabul ediliyor. Sınıf eğitimlerinde, size özel olarak içinde örnek projeler de bulunan bilgisayarlı eğitim sınıfları hazırlanıyor. Her katılımcı için masasında kâğıt, kalem, not defteri ve ek olarak elektronik ders notları veriliyor. Genel olarak mühendislik ağırlıklı meslek gruplarından ve farklı firmalardan katılan kullanıcılar, gün boyunca tecrübeli Primavera eğitmenlerinin eşliğinde, projeler üzerinde uygulamalı bir şekilde çalışma fırsatı buluyorlar.
Eğitimlerde sadece yazılım içindeki butonlara basmayı öğretmekten çok; planlama ve proje yönetiminin mantığı, uygulamanın genel çalışma prensipleri, gerçek hayattaki kullanım örnekleri, günümüzün bilinen projeleri uygulama örnekleri üzerinden, "proje planlama ve yönetim uzmanı" gibi analitik düşünmeye yönlendirerek, "Proje Yöneticisi" bakış açısı Primavera üzerinden anlatılmaktadır.
Ayrıca eğitime katılan her öğrenciye, eğitimden sonra öğrendiklerini pratik yapabilmesi için "Oracle Primavera P6" yazılımının 90 günlük (süreli lisanslı) full versiyonu kuruluyor.
Eğitmenimiz Sayın İlhan Bozdeniz, PMP bugüne kadar Türkiye'de ve yurtdışında Primavera Yetkili Eğitmeni olarak toplamda 400'ün üzerinde kurumsal firmaya ve yaklaşık 6000 bireysel profesyonele bizzat uygulamalı olarak eğitim vermiştir. Yaklaşık 20 yıllık profesyonel çalışma deneyimi ile, proje yönetimi ve planlamaya ek olarak özellikle Primavera ürünleri konusunda çok derin bilgi, tecrübe ve önemli referanslara sahiptir. Ayrıca, Primavera ve proje yönetimi alanında sektörde tanınmış bir kişi olarak, uluslararası proje yönetim uzmanlığı sertifikası (Project Management Professional - PMP) sahibi ve inşaat mühendisidir.
Firmanıza özel olarak, kendi ofisinizde grup olarak Primavera ve Proje Yönetim eğitimleri almak veya sağladığımız diğer yerinde danışmanlık/eğitim çözümlerimizi öğrenmek ve hizmet detaylarını görüşmek için bize ulaşabilirsiniz.
Diğer eğitim ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edin: www.oracleprimavera-tr.com
Oracle Primavera Türkiye - AKIM MÜHENDİSLİK Tic. ve San. Ltd. Şti.
Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. Tuna Plaza No:17 Kat:8 D:31
34852 Maltepe / İstanbul Tel: 0216-335 2366 Fax: 0216-371 1174

www.oracleprimavera-tr.com