Primavera Reader Ücretsiz Canlı Sunum


Primavera Reader ile Proje Görüntüleme ve Raporlama Webinar - 14 Ağustos Saat 15:00

  • Primavera Reader Online Seminer Akım Mühendislik
  • Tarih: 14 Ağustos Salı
  • Saat: 15:00 - 15:45
Kayıt Ol

Primavera Reader

Bir iş programını Primavera Reader kullanarak nasıl açabiliriz? Primavera Reader ile, Primavera P6 olmadan proje raporlama ve çıktı alma nasıl yapılır? Projelerinizi Primavera Reader kullanarak, merkez ofiste bulunmayan sahalar, şantiyeler gibi uzak noktalardaki kullanıcılar tarafından nasıl ilerlemeleri toplayabilirsiniz? Primavera Reader lisans fiyatı nedir? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için ücretsiz Online seminere katılın.

İnternet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan sunumda, Primavera Reader ile Primavera P6 projeleri üzerinde örnek çalışmalar gösterilecektir. AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye temsilcisi ve Oracle Yetkili Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Primavera P6 Online sunumunu izlemek için, yandaki kayıt ol butonuna basarak iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Kayıt olan kişilere, canlı sunum başlamadan bir saat önce katılmak için bir bağlantı linki e-posta ile iletilecektir.

Primavera Raporlama

Sadece Primavera proje iş programlarına açıp bakan ama değişiklik yapmasına gerek olmayan alt yüklenici, iş ortağı, yönetim kademesi ve benzeri diğer kullanıcılar için geliştirilmiştir. Primavera Reader öncesinde, Primavera P6 proje iş programlarının e-mail ile ekli dosya şeklinde paylaşılması, bilgisayarında Primavera P6 yazılımı yüklü olmayan kullanıcılar açıp göremeyecekleri için bir anlam ifade etmiyordu. Artık herkes, bu proje dosyalarının üzerine sadece çift tıklamayla (üstelik birkaç saniyede) proje verilerini görebiliyor, Gantt Chart grafiklerini izleyebiliyor ve ilgilendiği bütün kolonları Excel gibi istediği şekilde düzenleyebiliyor. Ayrıca, Primavera Reader kullanıcısı isterse, proje üzerinde başlayan ve biten aktiviteleri işaretleyerek gerçekleşme tarihlerini de kaydedip gönderebiliyor. Primavera Reader yazılımı hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın! ve bize mesaj bırakın, hemen yerinizi ayıralım

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.