Oracle Primavera P6 Bulut ONLINE Seminer


Primavera P6 Bulut Webinar - 31 Ekim 2019 Saat 10:00

  • AKIM Mühendislik Primavera P6 Bulut Webinar
  • Tarih: 31 Ekim Perşembe
  • Saat: 10:00 - 11:00
Kayıt Ol

Primavera P6 Bulut

Primavera P6 yazılımını Bulut üzerinden nasıl kullanabilirsiniz? Oracle Primavera P6 ile Proje Yönetimi ve Planlamayı Bulut Üzerinde Nasıl Yapabilirsiniz? Canlı ve uygulamalı olarak dinlemek ve izlemek için 31 Ekim 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek ÜCRETSİZ ve ONLINE Web seminerimize katılın.

Sınırlı sayıda kişinin katılabileceği ücretsiz online seminere kayıt olarak için canlı ve sesli olarak bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye yetkilisi ve Oracle Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir. Primavera P6 Bulut Online sunumunu izlemek için, yandaki kayıt ol butonuna basarak iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Kayıt olan kişilere, canlı sunuma katılmak için bir bağlantı linki e-posta ile iletilecektir.

Bulut ortamından Çalışma

Primavera ve Proje Yönetimi Kavramı. Primavera Projelerini tek bir merkezde toplamanın avantajları. Merkezi veri tabanı ve sunucu/istemci mimarisi. Kullanıcı Yönetimi, eş zamanlı ortak çalışma faydaları. Sunucu barındırmadan aynı veritabanı üzerinde Oracle Bulut ile ortak çalışma. Dünyanın her yerinden her an ulaşılabilir güvenli ve hızlı bulut yapısı. Server almayın, bakım ve Yönetim maliyetini düşürün. Primavera P6 ‘yı bulut üzerinden ve kullandığınız kadar ödeyin. Primavera P6 ile bulut içinde projelerin nasıl yürütüldüğünü ve raporladığını öğrenmek ve hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın!

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan firmanıza özel sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.