Primavera ile "Earned Value" Analizi Eğitimi

Oracle Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi Kursu (Sertifika + 1 PDU)

  • Primavera Kazanılmış Değer Analizi Eğitimi - Akim Mühendislik
  • Yer: Uzaktan / Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / Education)
  • Tür: Kayıt ve 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Projelerde Kazanılmış Değer Analizi

Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi (Earned Value) nasıl yapılıyor? Projenizde hedef iş programına göre tamamlanmış olması gereken yüzdeyi nasıl ölçeriz? Gerçekte tamamlanan yüzdeyi nasıl belirliyoruz? S eğrileri nasıl okuyabilirsiniz? Proje ilerleme S eğrileri oluşturarak, uluslararası performans ölçüm parametrelerini öğrenin. Siz de proje yöneticisi gözüyle raporlarınızı yorumlamayın.

Eğitim kayıt üzerinden zoom ile ekran başında sesli ve görüntülü olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimde katılımcılar kendi bilgisayarlarını kullanacaklar ve kayıt olan herkesin bilgisayarına, eğitimden önce uzak bağlantı yoluyla 90 günlük Primavera P6 Professional yazılımı ve örnek proje kurulumu yapılacaktır. Ders süresi boyunca katılımcılar anında kendi bilgisayarlarından izleyerek ve uygulayarak dersi takip edeceklerdir. Online Primavera Eğitimi, sınıf eğitiminde olduğu gibi aynı uluslararası proje yönetim standartlarına ve içeriklerine uygun olarak geçekleştirilecek olup, eğitimin ardından İngilizce onaylı ve geçerli başarı sertifikası verilecektir. Eğitim konusu toplam 1 saat ders yapılarak anlatılacaktır. Eğitimde katılımcıların internete bağlı bir bilgisayar başında hazır bulunmaları gereklidir. Ders boyunca eğitmenin anlatımını dinleme ve ekrandan yaptıklarını izleyerek uygulama aynı zamanda pratik yapma imkanı da olacaktır.

Primavera ve Earned Value

Eğitime katıldıktan sonra online test sonucunda %70 başarı gösteren herkes onaylı ve uluslararası geçerli İngilizce sertifikayı hak eder. Sertifika alanlar ayrıca PMI tarafından işletilebilen 1 Technical PDU puanı kazanırlar. Eğitim süresi 1 saattir. Eğitimi tamamlayıp sertifikayı aldıktan sonra 6 ay boyunca dersin video kaydına erişim imkanı sağlanacaktır. Eğitime kayıt olan kişiler uygun oldukları gün ve saatte derse daha sonra katılarak da izleyebilirler ve ardından sınava istedikleri zaman girerek sertifikalarını istedikleri zaman alabilirler. Katılımcılara Toplam 1 PDU değerinde Teknik gelişim eğitim puanı sağlanması.