Primavera Online Kurs


Primavera P6 ile Projelerde Baseline (Hedef Plan) Eğitimi SERTİFİKA + 1 PDU

  • Primavera Baseline	Hedef Plan Eğitimi
  • Yer: Uzaktan / Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / wasy of working)
  • Tür: Kayıt, 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Projelerde Primavera ve Baseline

Primavera ile Projelerde Baseline ve Hedef Plan oluşturma nasıl yapılıyor? Projenizde performansı ölçmek için oluşturulan hedef iş programları nasıl çalışıyor? Primavera ile Baseline Proje Schedule oluşturma ve karşılaştırma nasıl olmalı?

Eğitim canlı olarak, yani eğitmen ile birebir sesli iletişim içinde gerçekleştirilecektir. Eğitimde katılımcılar kendi bilgisayarlarını kullanacaklar ve kayıt olan herkesin bilgisayarına, eğitimden bir gün önce uzak bağlantı yoluyla 90 günlük Primavera P6 Professional yazılımı ve örnek projelerin kurulumu yapılacaktır. Kurs süresi boyunca, eğitmenin bilgisayar ekranını canlı olarak paylaşılacak ve katılımcılar anında kendi bilgisayarlarından izleyerek ve uygulayarak dersleri takip edeceklerdir. Online Primavera Eğitimi, sınıf eğitiminde olduğu gibi aynı uluslararası proje yönetim standartlarına ve içeriklerine uygun olarak geçekleştirilecek olup, eğitimin ardından İngilizce onaylı orijinal sertifika verilecektir. Eğitim konusu toplam 1 saat ders yapılarak anlatılacaktır. Eğitimde katılımcıların internete bağlı bir bilgisayar başında hazır bulunmaları gereklidir. Ders boyunca eğitmenin anlatımını dinleme ve ekrandan yaptıklarını izleyerek uygulama imkanı olacaktır. Ayrıca eğitimde elektronik ders notları paylaşılacaktır.

Primavera P6 ile Hedef Plan Oluşturma ve Karşılaştırma

Eğitime katıldıktan sonra online test sonucunda %70 başarı gösteren herkes onaylı ve uluslararası geçerli İngilizce sertifikayı hak eder. Sertifika alanlar ayrıca PMI tarafından işletilebilen 1 Technical PDU puanı kazanırlar. Eğitim süresi 1 saattir. Eğitimi tamamlayıp sertifikayı aldıktan sonra 6 ay boyunca dersin video kaydına erişim imkanı sağlanacaktır. Eğitime kayıt olan kişiler uygun oldukları gün ve saatte derse daha sonra da katılarak istedikleri zaman izleyebilirler ve ardından sınava girerek sertifikalarını istedikleri zaman alabilirler. Konular: 1- Baseline (Hedef İş Programı) temel mantığı. 2- Baseline Oluşturma ve Projeye Hedef Plan Atama. 3- Oracle Primavera Baseline sapmalarını İzleme ve Raporlama 4- Test ve sertifika. 5- Toplam 1 PDU değerinde Teknik gelişim eğitim puanı sağlanması.