Primavera P6 Online Kurs


Primavera P6 ile Projelerde Kaynak Kullanımı Eğitimi ONLINE SERTİFİKALI EĞİTİM

  • Primavera Resource Kullanımı Eğitimi
  • Yer: Uzaktan / Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / ways of working)
  • Tür: Kayıt, 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Projelerde Primavera ve Resource

Primavera ile Projelerde Resource yaratma nasıl yapılıyor? Projenizde adam.saat kavramı, makine ekipman ve malzeme takibi kavramı. Kaynak kullanımı ve analizi nasıl çalışıyor? Primavera ile Projelerde Kaynak kullanımı için planlanan, gerçekleşen ve kalan karşılaştırma incelikleri?

Eğitim canlı olarak, yani eğitmen ile birebir sesli iletişim içinde gerçekleştirilecektir. Eğitimde katılımcılar kendi bilgisayarlarını kullanacaklar ve kayıt olan herkesin bilgisayarına, eğitimden bir gün önce uzak bağlantı yoluyla 90 günlük Primavera P6 Professional yazılımı ve örnek projelerin kurulumu yapılacaktır. Kurs süresi boyunca, eğitmenin bilgisayar ekranını canlı olarak paylaşılacak ve katılımcılar anında kendi bilgisayarlarından izleyerek ve uygulayarak dersleri takip edeceklerdir. Online Primavera Eğitimi, sınıf eğitiminde olduğu gibi aynı uluslararası proje yönetim standartlarına ve içeriklerine uygun olarak geçekleştirilecek olup, eğitimin ardından İngilizce onaylı orijinal sertifika verilecektir. Eğitim konusu toplam 1 saat ders yapılarak anlatılacaktır. Eğitimde katılımcıların internete bağlı bir bilgisayar başında hazır bulunmaları gereklidir. Ders boyunca eğitmenin anlatımını dinleme ve ekrandan yaptıklarını izleyerek uygulama imkanı olacaktır. Ayrıca eğitimde elektronik ders notları paylaşılacaktır.

Primavera P6 ile Kaynak yaratma ve kullanma

Eğitime katıldıktan sonra online test sonucunda %70 başarı gösteren herkes onaylı ve uluslararası geçerli İngilizce sertifikayı hak eder. Sertifika alanlar ayrıca PMI tarafından işletilebilen 1 Technical PDU puanı kazanırlar. Eğitim süresi 1 saattir. Eğitimi tamamlayıp sertifikayı aldıktan sonra 6 ay boyunca dersin video kaydına erişim imkanı sağlanacaktır. Eğitime kayıt olan kişiler uygun oldukları gün ve saatte derse daha sonra da katılarak istedikleri zaman izleyebilirler ve ardından sınava girerek sertifikalarını istedikleri zaman alabilirler. Konular: 1- Kaynak tipleri. 2- Kaynak oluşturma. 3- Oracle Primavera içinde labor, nonlabor ve material resource 4- Kaynak İzleme ve Raporlama 5- Test ve sertifika. 6- Toplam 1 Technical PDU değerinde Teknik gelişim eğitim puanı sağlanması.