Oracle Primavera Eğitimi


Primavera ile Süre Optimizasyonu ve Bitiş Tarihini Erkene Alma Teknikleri

  • Primavera Proje Optimizasyon
  • Tip: Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / ways of working)
  • Tür: Kayıt, 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Projenin bitiş tarihini daha öne çekmek ve toplam süreyi kısaltmak için uygulanan teknikler öğretilecektir. Proje optimizasyonu nasıl yapılır? Uluslararası proje yönetim standartlarına göre projenizin daha erken tamamlanmasını sağlamak için neler yapabilirsiniz? Projeniz yetişmiyorsa ne yapabilirsiniz? Hem bütçeyi, hem süreyi aynı anda hem de kaynakları verimli kullanmak mümkün mü? Uluslararası proje yönetim standartlarına göre projenizin daha erken tamamlanmasını sağlamak için neler yapabilirsiniz? Uygulamalı olarak Primavera üzerinde öğrenmek için ONLINE eğitime kaydolun!

Projelerde PMI standartlarında kullanılan optimizasyon uygulamalarını Oracle Primavera P6 yazılımı içinde nasıl yapıldığını öğrenmek ve uygulama yapmak için ONLINE eğitime hemen kayıt olun. Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan eğitim yapılması için bize ulaşabilirsiniz. Kayıt için lütfen tıklayın ve formu doldurarak bize mesaj gönderin!

Online eğitime kaydolduktan sonra eğitmenle beraber uygulama yapabilmeniz için Oracle Primavera P6 yazılımının 3 aylık versiyonu bilgisayarınıza kurulacaktır.

AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye yetkilisi ve Oracle Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir.