Oracle Primavera Resource Leveling ONLINE Eğitim


Primavera ile Projelerde İş gücü ve Ekipman Kapasite Yönetimi

  • Primavera Resource Leveling
  • Tip: Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / ways of working)
  • Tür: Kayıt, 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Oracle Primavera ile projelerde iş gücü, ekipman ve malzeme kapasiteleri nasıl yönetiliyor? Dönemsel olarak aşırı yüklenmiş duruma gelen kaynakları önceden belirleyip nasıl önlem alabiliriz? Elimizdeki kaynakları verimli bir şekilde kullanabilmek için Oracle Primavera size nasıl yardımcı olabilir? Primavera ile kaynak analizi ve kapasite planlama prensiplerini öğrenmek için 1 PDU değerinde ve sertifikalı online eğitime kaydolun. Bir iş programında kaynak dengeleme (Resource Leveling) nasıl yapılır? Canlı ve uygulamalı olarak Primavera üzerinde öğrenmek için ONLINE eğitime katılın!

Online eğitime kaydolduktan sonra eğitmenle beraber uygulama yapabilmeniz için Oracle Primavera P6 yazılımının 3 aylık versiyonu bilgisayarınıza kurulacaktır.

AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye yetkilisi ve Oracle Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir.

Primavera yazılım ailesinin bir üyesi olan "Oracle Primavera P6" yazılımı, çok gelişmiş kaynak analizi, kaynak kapasite kullanım miktarları ve dönemsel iş gücü, makine malzeme ihtiyacı raporlama fonksiyonları sağlamaktadır. Projedeki zamana yayılmış kaynak ihtiyacını daha iyi görebilmek ve geleceği planlarken kaynak kapasite takibi çok önemlidir. Aşırı yüklenen kaynakları önceden tespit ederek ve daha verimli kaynak planlaması yapılabilmesi için Kaynak Dengeleme (Resource Leveling) fonksiyonu kullanılır. Kaynak Dengeleme yöntemi sayesinde, alışılmış manuel yapılan elle kaynak planlamanın dışında, projenin en kısa sürede ve kaynakları en verimli kullanarak çalıştırılması durumunda, aktivitelerin hangi tarihlerde yapılması gerektiği sistem tarafından otomatik olarak hesaplanır. Projelerde ileri seviye kaynak analiz ve kaynak dengeleme uygulamalarını Oracle Primavera P6 yazılımı içinde nasıl yapıldığını öğrenmek ve uygulama yapmak için ONLINE eğitime hemen kayıt olun. Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan eğitim yapılması için bize ulaşabilirsiniz. Kayıt için lütfen tıklayın!

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.