ÜCRETSİZ Oracle Primavera P6 Online Eğitim


Primavera Online Kurs (Canlı)

  • AKIM Mühendislik Primavera Ücretsiz Online Eğitim
  • Tür: Canlı Kayıt
  • Süre: 60 dk
Şimdi İzle

Ücretsiz Primavera Kursuna Uzaktan Katılın

AKIM Mühendislik Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezi olarak internet üzerinden uygulanan eğitmen eşliğinde canlı uzaktan eğitimleri son 6 yıldır başarılı bir şekilde vermektedir. Bugüne kadar yapılan eğitimler sonucunda yüzlerce kişi hem yurt içinden hem de yurt dışından katılım sağlayarak, dünya çapında geçerli ve onaylı İngilizce Primavera resmi sertifikası aldı. Eğer sizler de proje yönetimi ve mühendisliğin bir adım ötesine giderek Primavera ile çalışmayı ve oluşturulan raporları okumayı/anlamayı istiyorsanız, ücretsiz olarak sağlanacak olan bu kısa deneme Primavera online eğitimine kayıt olabilirsiniz. Yapılacak olan eğitim, gerçek sertifikalı resmi Primavera eğitiminin sadece bir saatlik giriş bölümünden oluşacak ve daha sonraki haftalarda devamı yapılacaktır. Bu ücretsiz eğitimin amacı, Primavera öğrenmek isteyen ama bugüne kadar fırsat bulamamış kişileri bu konuda bilgilendirmek ve daha önce hiç online eğitim almamış kişilere uzaktan canlı eğitim sistemini göstermektir.

Uzaktan Canlı Primavera Eğitimini Deneyin

Mühendislik, savunma sanayii, Ar-Ge, yapı/inşaat ve enerji sektörlerinde Proje Yönetimi ve Planlama uluslararası standartlarda Oracle Primavera yazılımı üzerinde yürütülüyor. Primavera P6 ile proje planlama nasıl yapılır? Projelerde gecikme analizi, maliyet kontrol, raporlama, performans ölçümü, adamXsaat analizi, nakit akışı izleme, kazanılmış değer raporlamayı öğrenmek için uzaktan internet üzerinden online canlı eğitmen eşliğindeki tamamen ücretsiz ve deneme Primavera eğitimine katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan firmanıza özel sunum yapılması için bizi arayabilirsiniz.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunan bu ücretsiz online Primavera eğitimine kaydolmak ve izlemek için bu linke tıklayın ve bize mesaj gönderin.

Ücretsiz derse katılmak için daha önceki derslere katılmış olma zorunluluğu yoktur, isteyen herkes eğitime kayıt olabilir. Daha önceki Primavera derslerin video kayıtlarına ulaşmak ve izlemek için bize ulaşabilirsiniz.