ScheduleReader Webiner

Oracle Primavera P6 XER Schedule Reader Online Seminer

Primavera P6 vs Schedule Reader

  • ScheduleReader AKIM Mühendislik
  • ScheduleReader DCMA14 AKIM Mühendislik
  • ScheduleReader Calendar View AKIM Mühendislik
  • ScheduleReader Reports AKIM Mühendislik
  • Yer: Uzaktan / Online
  • Tarih: 31 Ekim
  • Saat: 11:30 - 12:30
  • Tip: Canlı
Bilgi Al

Primavera ScheduleReader

Bir iş programını ScheduleReader kullanarak nasıl açabiliriz? ScheduleReader ile, Primavera P6 olmadan proje raporlama ve çıktı alma nasıl yapılır? Projelerinizi ScheduleReader kullanarak, şantiyeler gibi uzak noktalardaki kullanıcılar tarafından nasıl ilerlemeleri toplayabilirsiniz? Bir iş programının kalitesini nasıl ölçebilirsiniz? DCMA-14 Analizi nedir? Primavera ScheduleReader lisans fiyatı ne kadar? Bu soruların cevaplarını öğrenmek için ücretsiz online seminere katılın.

İnternet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek olan sunumda, ScheduleReader ile Primavera P6 projeleri üzerinde örnek çalışmalar gösterilecektir. AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye temsilcisi ve Oracle Primavera uzmanı Yetkili Gold Partner olarak, Primavera yazılımlarının lisans satışı, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmeleri yürütmektedir. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Primavera Scedule Reader Online sunumunu izlemek için, yandaki kayıt ol butonuna basarak kaydolabilirsiniz.

Primavera P6 Viewer

Primavera proje iş programlarını açıp sadece görüntüleyen ama değişiklik yapmasına gerek olmayan alt yüklenici, iş ortağı, yönetim kademesi ve benzeri diğer kullanıcılar için geliştirilmiştir. Primavera ScheduleReader olmadan, Primavera P6 XER formatlı proje iş programlarının e-mail ile paylaşılması durumunda, bilgisayarında Primavera P6 yazılımı yüklü olmayan kullanıcılar tarafından açılamadığı ve görüntülenemediği için bir anlam ifade etmiyordu. Artık herkes, Primavera P6 proje dosyalarının üzerine sadece çift tıklamayla (üstelik birkaç saniyede) proje verilerini görebiliyor, Gantt Chart grafiklerini izleyebiliyor ve ilgilendiği bütün kolonları Excel gibi istediği şekilde düzenleyerek çıktı alabiliyor. Ayrıca, Primavera ScheduleReader kullanıcıları isterse, proje üzerinde başlayan ve biten aktivitelerin Actual tarihlerini işaretleyerek gerçekleşme verilerini de kaydedip gönderebiliyorlar. Primavera ScheduleReader yazılımı hakkında bilgi edinmek için Ücretsiz ONLINE seminere hemen kayıt olun. Kayıt için lütfen tıklayın!

Daha detaylı bilgi almak veya kendi firmanıza özel yerinde veya uzaktan sunum yapılması için bize ulaşabilirsiniz.