ÜCRETSİZ Primavera Risk Analizi Online Eğitim


Primavera Risk Analizi Kurs (Canlı)

  • Primavera Risk Analizi Akım Mühendislik
  • Proje Risk Yönetimi AKIM MUHENDISLIK
  • Proje Risk Analizi AKIM MÜHENDİSLİK
  • Primavera Pertmaster Akım Mühendislik
  • Primavera Risk Analysis AKIM Mühendislik
  • Tür: Canlı Kayıt
  • Süre: 60 dk
Şimdi İzle

Onilne Primavera Risk Eğitimleri

AKIM Mühendislik, Primavera Türkiye Temsilcisi ve Oracle Gold Partner Yetkili Eğitim Merkezi olarak internet üzerinden eğitmen eşliğinde canlı uzaktan sağladığı eğitimleri 2014 yılından beri kusursuz bir şekilde vermektedir. Bugüne kadar yapılan yerinde, sınıfta ve online eğitimler sonucunda yüzlerce kişi hem yurt içinden hem de yurt dışından katılım sağlayarak, dünya çapında geçerli ve onaylı İngilizce Primavera Risk Analizi sertifikası sahibi olmuştur. Eğer sizler de proje yönetimi ve mühendisliğin bir adım ötesine geçerek Primavera Risk Analilizi yazılımı ile çalışmayı ve oluşturulan risk raporlarını okumayı/anlamayı istiyorsanız, ücretsiz olarak sağlanacak olan bu kısa deneme Primavera Risk Analizi online eğitimine kayıt olabilirsiniz. Yapılacak olan eğitim, Primavera Risk Analizi eğitiminin sadece bir saatlik giriş ve genel özetinden oluşacak ve daha sonraki haftalarda devamı yapılacaktır.

Online Primavera Risk Analizi Eğitimini Deneyin

Primavera Risk Analysis (PRA) ile Risk Yönetimi eğitiminde katılımcılar, eski adıyla Pertmaster olarak da bilinen Primavera Risk Analizi çözümü ile risk yönetiminin temel kavramlarını uygulamalı olarak tanıyacaklar. Bu ücretiz eğitime katılanlar, özel risk modelleme teknikleri üzerinde projeye risk olayları ve belirsizlikleri tanımlamayı öğrenirler. Üç nokta tahminleme, Monte Carlo simülasyon’u, risk kayıtları, risk matrisi oluşturma, risk analizi çalıştırma ve riskleri indirgeme üzerine uygulamalı örnekler yaparlar. Primavera Risk Analizi yazılımıyla, bir projenin yüzde kaç ihtimalle ve hangi tarihte biteceği hesaplanarak, öngörülen risk olaylarının etkileri simülasyonlar ile analiz edilir. Ayrıca, mevcutta PMI tarafından verilen PMP sertifikası sahibi olan kişiler, eğitimi başarıyla tamamladıklarında 1 PDU (gelişim puanı) kazanmış olurlar.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunan bu ücretsiz online Primavera eğitimine kaydolmak için bu linke tıklayın veya bize mesaj gönderin.

Ücretsiz Primavera Risk Analizi dersine katılmak için daha önceki derslere katılmış olma zorunluluğu yoktur, isteyen herkes eğitime kayıt olabilir. Daha önceki Primavera derslerin video kayıtlarına ulaşmak ve izlemek için bize ulaşabilirsiniz.