Primavera Earned Value Analizi İleri Düzey Eğitimi

Oracle Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi Kursu (Sertifika + 1 PDU)

  • Primavera Kazanılmış Değer Analizi İleri Düzey Eğitimi - Akim Mühendislik
  • Yer: Uzaktan / Online
  • Süre:1 Saat
  • PDU: 1 PDU (Technical / ways of working)
  • Tür: Canlı Kayıt ve 6 ay sınırsız erişim
Bilgi Al

Projelerde Kazanılmış Değer Analizi İleri Seviye Eğitimi

Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi (Earned Value) ileri düzey nasıl yapılıyor? Bugüne kadar gösterdiğiniz performans ile proje sonuna kadar çalışmaya aynen devam edecek olsanız, proje tamamlandığında ne kadar efor ve para harcamış olursunuz? Geleceğin tahmini eğrileri nasıl çiziliyor? Performans endekslerinden öğrendiklerinizi, projenin geleceğine uygulama yöntemleri nelerdir? Eğitimde katılımcılar kendi bilgisayarlarını kullanacaklar ve kayıt olan herkesin bilgisayarına, eğitimden önce uzak bağlantı yoluyla 90 günlük Primavera P6 Professional yazılımı ve örnek proje kurulumu yapılacaktır. Ders süresi boyunca, eğitmenin bilgisayar ekranını canlı olarak paylaşılacak ve katılımcılar anında kendi bilgisayarlarından izleyerek ve uygulayarak dersleri takip edeceklerdir. Online Primavera Eğitimi, sınıf eğitiminde olduğu gibi aynı uluslararası proje yönetim standartlarına ve içeriklerine uygun olarak geçekleştirilecek olup, eğitimin ardından İngilizce onaylı orijinal sertifika verilecektir. Eğitim konusu toplam 1 saat ders yapılarak anlatılacaktır. Eğitimde katılımcıların internete bağlı bir bilgisayar başında hazır bulunmaları gereklidir. Ders boyunca eğitmenin anlatımını dinleme ve ekrandan yaptıklarını izleyerek uygulama aynı zamanda pratik yapma imkanı da olacaktır.

Projelerde Kazanılmış Değer Analizi İleri Seviye Eğitimi

Primavera ile Projelerde Kazanılmış Değer Analizi (Earned Value) ileri düzey nasıl yapılıyor? Bugüne kadar gösterdiğiniz performans ile proje sonuna kadar çalışmaya aynen devam edecek olsanız, proje tamamlandığında ne kadar efor ve para harcamış olursunuz? Geleceğin tahmini eğrileri nasıl çiziliyor? Performans endekslerinden öğrendiklerinizi, projenin geleceğine uygulama yöntemleri nelerdir? Eğitimde katılımcılar kendi bilgisayarlarını kullanacaklar ve kayıt olan herkesin bilgisayarına, eğitimden önce uzak bağlantı yoluyla 90 günlük Primavera P6 Professional yazılımı ve örnek proje kurulumu yapılacaktır. Ders süresi boyunca, eğitmenin bilgisayar ekranını canlı olarak paylaşılacak ve katılımcılar anında kendi bilgisayarlarından izleyerek ve uygulayarak dersleri takip edeceklerdir. Online Primavera Eğitimi, sınıf eğitiminde olduğu gibi aynı uluslararası proje yönetim standartlarına ve içeriklerine uygun olarak geçekleştirilecek olup, eğitimin ardından İngilizce onaylı orijinal sertifika verilecektir. Eğitim konusu toplam 1 saat ders yapılarak anlatılacaktır. Eğitimde katılımcıların internete bağlı bir bilgisayar başında hazır bulunmaları gereklidir. Ders boyunca eğitmenin anlatımını dinleme ve ekrandan yaptıklarını izleyerek uygulama aynı zamanda pratik yapma imkanı da olacaktır. Ayrıca eğitimden sonra elektronik ders notları da paylaşılacaktır.

Primavera ve Earned Value (İleri Düzey)

Daha önce verilen Kazanılmış Değer Temel eğitiminin devamıdır. Kazanılmış Değer Analizi İleri Seviye Eğitime katıldıktan sonra online test sonucunda %70 başarı gösteren herkes onaylı ve uluslararası geçerli İngilizce sertifikayı hak eder. Sertifika alanlar ayrıca PMI tarafından işletilebilen 1 Technical PDU puanı kazanırlar. Eğitim süresi 1 saattir. Eğitimi tamamlayıp sertifikayı aldıktan sonra 6 ay boyunca dersin video kaydına erişim imkanı sağlanacaktır. Eğitime kayıt olan kişiler uygun oldukları gün ve saatte derse daha sonra katılarak da izleyebilirler ve ardından sınava istedikleri zaman girerek sertifikalarını istedikleri zaman alabilirler. Katılımcılara Toplam 1 PDU değerinde Teknik gelişim eğitim puanı sağlanması.