Oracle Primavera Cloud


Primavera Bulut Çözümü 16 Ekim Çarşamba Saat 11:00 Ücretsiz Webiner

Oracle Primavera Cloud Online Webiner

Oracle Prime Schedule yönetimi
Oracle Primavera Schedule

Güçlü proje planlama ve Schedule kabiliyetleri sayesinde proje ve programları etkili bir şekilde yönetin ve kontrol edin.

Oracle Primavera Lean

Yalın Planlama Sürecini Dijital hale getirin. Planlama panoları üzerinde faaliyetleri tanımlayın, koordine edin ve yönetin.

Oracle Prime portfolyo Yönetimi
Oracle Primavera Portfolio

Proje portföyünün uzun dönem içindeki sağlık durumunu ve performansını görün, bütün projeleri en tepeden izleyerek yönetin.

Oracle Prime Risk Yönetimi
Oracle Primavera Risk

Projede bütçe aşımını ve gecikmeleri önlemek için riskleri önceden belirleyin, olasılık ve etkilerini azaltıcı eylemler uygulayın.

  • Webiner: Oracle Primavera Cloud
  • Tarih: 16 Ekim Saat: 11:00
Webinere Kaydol

Oracle Prime ile Proje Yönetimi

Oracle Primavera Cloud Proje Bulut Uygulaması, bütün proje yaşam döngüsü süreçlerinizde herkesin ve onilne olarak anında iş birliği içinde çalışabildiği ve proje durumunu izleyebildiği bir bulut platformudur. Oracle Prime içinde proje portföylerinin, iş programlarının, aktivitelerin, kaynakların, bütçenin ve maliyetlerin, saha çalışanlarının ve alt yüklenicilerin, sözleşme ve dokümanların ve risklerin yönetimini birbiriyle entegre olmuş şekilde tek bir merkezi sistemde yönetilebilirsiniz.

Oracle Primavera Cloud Çözümü

Proje yöneticileri ve bütün paydaşlar, raporlama araçlarını ve yazılım içinden sağlanan analizleri kullanarak kolaylıkla projenin geleceği hakkında kararlarına yön verebilirler. Projenin en başından sonuna kadar, Oracle Prime ile sağlanan sosyal entegrasyon ve geliştirilmiş mobil erişim özelliği sayesinde, proje çalışanları birbirleriyle verimli iletişim kurarak; proje planını etkili bir şekilde yönetebilir, yürütür ve ilerlemeyi raporlayarak anında izleyebilirler